אודות המשרד

משרד עורכי הדין רשף את שיף שומר מאז ומתמיד על קשר ייחודי עם לקוחותיו, המהווה שילוב נדיר של קשר אישי ומקצועי כאחד. זהו משרד בו הלקוחות יודעים כי הם מקבלים שירות מקצועי על ידי עורכי דין מנוסים מחד, וזאת מבלי לפגוע באמינות וברגישות הנדרשים, מאידך.

על אף שבמשך השנים המשרד גדל ופעילותו התרחבה, עורכי הדין במשרד – בהובלת השותף הבכיר צלי רשף והשותף המנהל יונתן שיף – עמלים לשמור על המוניטין שיצרו מייסדיו: לספק ללקוחות המשרד שירות בהיקף ובניסיון האופייניים למשרד המטפל בתיקים בקנה מידה ארצי, בד בבד עם התחושה של משרד בוטיק בו הלקוחות מכירים באופן אישי את עורך הדין המטפל בענייניהם, ומפתחים מערכת יחסים ארוכת שנים המבוססת על אמון אישי וכן הבנה עמוקה של צרכי הלקוח. מרבית הצוות ב"רשף את שיף" עובד במשרד שנים רבות, חלקם החלו את הקריירה שלהם במשרד ואחרים הצטרפו למשרד ממקומות אחרים, והביאו איתם את הידע והיכולות שרכשו שם. אנו ב"רשף את שיף" מבטיחים לך, הלקוח, להציב את מטרותיך בראש סדר העדיפויות, וליצור יחד מערכת יחסים המבוססת על שיתוף פעולה, בה הצלחה שלך היא הצלחתנו אנו.
המשרד הוקם בשנת 1961 בשם "רשף את רשף" על ידי עו"ד אשר רשף ועו"ד חוה (אווקה) רשף ז"ל, בעל ואישה אשר עבדו יחדיו במשך כמה עשורים. זמן קצר לפני הקמת המשרד, אשר סיים לשמש כחבר מועצת המנהלים של האוניברסיטה העברית בירושלים, והזוג איחד את כישוריהם הייחודיים והקים משרד, השומר על מוניטין ועל אופי ייחודי גם בחלוף השנים. עם הזמן, ועל רקע צמיחת המשק הישראלי נפתח המשרד גם ללקוחות בינלאומיים, אשר למדו גם הם להעריך את השילוב הקיים במשרד בין ידע משפטי, בד בבד עם ניסיון עסקי. השילוב האמור מסייע ללקוחות המשרד להגשים את מטרותיהם, בין אם מדובר בעסקה חד פעמית ובין אם מדובר בשירות משפטי שוטף. המשרד צבר לעצמו מוניטין רב, במיוחד בעיר ירושלים, וידוע כמשרד אשר הנותן מענה מקיף ללקוחות במישורים רבים – בעולם העסקים, בעסקאות נדל"ן, בפעילות פילנתרופית, בהליכים משפטיים, וכן בענייניהם האישיים של לקוחותיו, והכל תוך מסירות ותשומת לב לציפיות המיוחדות של כל לקוח ולקוח.