נדל"ן

בין הפרויקטים שלוו על ידי משרדנו לאחרונה: עסקת מכירת נכס עסקי בתל אביב אשר כללה התחייבות של המוכר לבצע בנייה בנכס; מכירת מפעל בשכונת רוממה בירושלים; חכירה לדורות בסופרמרקט בירושלים; אופציה ומכירה של קרקעות חקלאיות המצויות בתהליך של שינוי ייעוד למגורים; עסקת רכישת קרקע לבניית מרכז לוגיסטי באזור בית שמש; שכירות הכוללת בניית מפעל דפוס באזור ירושלים; ליווי חכירת קרקע מרשות מקרקעי ישראל ובניית מפעל תרופות מתקדם באזור ירושלים; מכירת מתחם חנויות בשוק מחנה יהודה בירושלים; רכישה והשבחה של בנייני משרדים באזורים שונים בישראל; ליווי חכירה ושינוי ייעוד של קרקע בעיר ירושלים; ועוד ועוד.

תחום הנדל"ן מהווה את לב הפעילות של משרד רשף את שיף החל מהקמתו. למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות הן מישראל והן מחו"ל, ובליווי עסקאות ופרויקטים מורכבים.

תחום הנדל"ן המטופל על ידי עורכי הדין במשרד מתפרש החל מעסקאות פשוטות, כגון רכישה או מכירה של דירות או בתי מגורים, וכלה בעסקאות מסחריות מורכבות. הידע הרב שצברנו בתחום הנדל"ן בישראל ובליווי עסקאות רבות במשך עשרות שנים, מאפשר לנו לתת ללקוחותינו ייעוץ הן במישור המשפטי והן במישור העסקי, וכן בתחומים קשורים, כגון: מיסוי מקרקעין, מיסוי מוניציפאלי ודיני תכנון ובניה.

שוק הנדל"ן הישראלי כולל מגוון אפשרויות לרכישת דירות ובתי מגורים, ובכלל זה: בעלות מלאה, חכירה לדורות מרשות מקרקעי ישראל או מגופים אחרים כגון – כנסיות וכיו"ב, רכישה מקבלן, קבוצות רכישה, דיור מוגן, יחידות נופש ועוד ועוד. עורכי הדין במשרד רשף את שיף הינם בעלי ניסיון רב בכל סוגי העסקאות, ויודעים לתת ללקוחות המשרד את הליווי המשפטי הדרוש בכל אחד מאופני הרכישה.